Kompetence

SIA FEKSIS dibināts 2012. gada 8. augustā. Uzņēmums specializējas SBR tipa notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšanā, tehnoloģiju izstrādē sadzīves un rūpnieciskajiem notekūdeņiem.

SIA FEKSIS ir jauns uzņēmums, kura darbā iesaistījušies diplomēti inženieri un sertificēti speciālisti. Uzņēmuma darbinieki ar lielu degsmi un jaunām idejām gatavi sadarboties ar visiem, kuriem ir svarīgi uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus.

Uzņēmumam ir cieša sadarbība ar Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens inženierijas un tehnoloģiju katedru, kas dod iespēju izstrādāt arī specifiskus un individuālus risinājumus ar augstu efektivitāti, ekonomiskus un drošus ekspluatācijā gan notekūdeņu, gan ūdensapgādes sistēmām.

Jaunas idejas, inovatīvas tehnoloģijas, kvalitatīvi un sertificēti materiāli, individuāla pieeja un cieša sadarbība – tas viss tiek piedāvāts no idejas līdz nodošanai ekspluatācijā.

Uzņēmuma vīzija

Sniedzot efektīvus un augstas kvalitātes pakalpojumus, kļūt par vadošo uzņēmumu Latvijas, Baltijas un NVS valstu tirgos, kas specializējas SBR tipa notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšanā, tehnoloģiju izstrādē un izbūvē sadzīves un rūpnieciskajiem notekūdeņiem.

Kāpēc mēs?

Mēs domājam un darām! Ar rūpi par cilvēku un apkārtējo vidi!

Esam specializējušies SBR tipa notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšanā, tehnoloģiju izstrādē sadzīves un rūpnieciskajiem notekūdeņiem.

SBR principa iekārtas ir plaši izplatītas Eiropā un tiek izbūvētas privātmāju notekūdeņu attīrīšanas vajadzībām. Mūsu uzņēmuma unikalitāte ir SBR principa iekārtu piedāvāšana pašvaldību, viesnīcu un ražotņu notekūdeņu attīrīšanas vajadzībām.